Site Rengi


USD Alış: 4.7044 USD Satış: 4.7233 EUR Alış: 5.4809 EUR Satış: 5.4809
ONLİNE RANDEVU
Vize almak istediğiniz ülkeler için randevu alma ZORUNLULUĞU VARDIR.
RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Dubai Konsolosluğu

Anasayfa » BAŞKONSOLOSLUKLAR » Dubai Konsolosluğu
NOT: PASAPORT BİLGİLERİNİZİN YANINIZDA OLMASI ZORUNLULUĞU VARDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA YOK İSE LÜTFEN 0850 304 09 08 TELEFON NUMARASINDAN KAYDINIZI BIRAKINIZ. NOTE: IF YOU MUST BE SIDE BY YOUR PASSPORT INFORMATION IF YOU HAVE NO PASSPORT INFORMATION, PLEASE PLEASE RECORD FROM 0850 304 09 08 TELEPHONE NUMBER.

VİZE BAŞVURUSU YAPMADAN ÖNCE SEYAHATİNİZ 90 GÜN VE DAHA KISA SÜRELİ İSE VİZE BAŞVURULARINIZI ARACI KURUMLAR ARACILIĞI İLE YAPTIRMAK ZORUNDA KALABİLİRSİNİZ. EĞER BAŞVURULARINIZ AİLE BİRLEŞİMİ, ULUSAL VİZE (90 GÜN AŞKIN) EĞİTİM VİZESİ GİBİ İŞLEMLER İSE KONUSOSLUKLAR TARAFINDAN İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELİSİNİZ. 

DETAYLİ BİLGİ : 0850 304 09 08 ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ.

IF YOU ARE TRAVELING BEFORE YOU APPLY TO VISA, YOU MAY HAVE TO HAVE TO HAVE TO APPLY YOUR APPLICATIONS TO THE VEHICLE RUSSIANS, IF 90 DAYS AND MORE SHORT TERM. IF YOUR APPLICATIONS FAMILY COMBINATION, NATIONAL VISA (90 DAYS ASK) TRAINING VISA, IF YOU ACCEPT, YOU SHOULD ACCEPT BY THE CONVENTIONS.

DETAILED INFORMATION: 0850 304 09 08 CLICK HERE FOR THE APPOINTMENT.

Dubai Konsolosluğu

BAE emirliği olan Dubai için vize almak gereklidir. 4.Levent’te bulunan konsolosluktan veya yetkilendirilmiş yerlerden vize işlemleri gerçekleştirebilir. Konsolosluktan başvuru formu alınarak dikkatlice doldurulmalıdır. Vize işlemlerinde en çok dikkat edilen hususlardan biri de pasaport ve diğer evraklarınızın güncel tarih içeriyor olmasıdır. Vize ücreti ise konsolosluk tarafından tespit edilmektedir. Başvuru formunun amacı ise vize almak isteyenlerden bilgi almaktır. Başvuru formu aşaması çok önemlidir. Eksiksiz ve tamamen doğru bilgilerle doldurulması gerekir. Dubai vizesi başvurusu, gidiş amacına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Dubai turistik vize, transite vize, ticari vize ve ziyaret vizesi olarak dört çeşittir. Ancak ülkemiz için sadece Dubai turistik vizesi ve transite vizesi verilmektedir. Dubai Konsolosluğu ticari ve ziyaret vizesi vermemektedir.