Site Rengi


USD Alış: 4.7044 USD Satış: 4.7233 EUR Alış: 5.4809 EUR Satış: 5.4809
ONLİNE RANDEVU
Vize almak istediğiniz ülkeler için randevu alma ZORUNLULUĞU VARDIR.
RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Hollanda Konsolosluğu

Anasayfa » BAŞKONSOLOSLUKLAR » Hollanda Konsolosluğu
NOT: PASAPORT BİLGİLERİNİZİN YANINIZDA OLMASI ZORUNLULUĞU VARDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA YOK İSE LÜTFEN 0850 304 09 08 TELEFON NUMARASINDAN KAYDINIZI BIRAKINIZ. NOTE: IF YOU MUST BE SIDE BY YOUR PASSPORT INFORMATION IF YOU HAVE NO PASSPORT INFORMATION, PLEASE PLEASE RECORD FROM 0850 304 09 08 TELEPHONE NUMBER.

VİZE BAŞVURUSU YAPMADAN ÖNCE SEYAHATİNİZ 90 GÜN VE DAHA KISA SÜRELİ İSE VİZE BAŞVURULARINIZI ARACI KURUMLAR ARACILIĞI İLE YAPTIRMAK ZORUNDA KALABİLİRSİNİZ. EĞER BAŞVURULARINIZ AİLE BİRLEŞİMİ, ULUSAL VİZE (90 GÜN AŞKIN) EĞİTİM VİZESİ GİBİ İŞLEMLER İSE KONUSOSLUKLAR TARAFINDAN İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELİSİNİZ. 

DETAYLİ BİLGİ : 0850 304 09 08 ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ.

IF YOU ARE TRAVELING BEFORE YOU APPLY TO VISA, YOU MAY HAVE TO HAVE TO HAVE TO APPLY YOUR APPLICATIONS TO THE VEHICLE RUSSIANS, IF 90 DAYS AND MORE SHORT TERM. IF YOUR APPLICATIONS FAMILY COMBINATION, NATIONAL VISA (90 DAYS ASK) TRAINING VISA, IF YOU ACCEPT, YOU SHOULD ACCEPT BY THE CONVENTIONS.

DETAILED INFORMATION: 0850 304 09 08 CLICK HERE FOR THE APPOINTMENT.

Hollanda Konsolosluğu

Hollanda vizesi bir Schengen vizesidir. Hollanda Schengen vizesi en fazla 90 gün için verilir, bu sürenin aşılması gereken durumlarda başvuru Ankara Hollanda Büyükelçiliği veya İstanbul Hollanda Konsolosluğu’na yapılır. Daha önce hiç Schengen vizesi almamış vatandaşlar büyük ihtimalle konsolosluk veya büyükelçilik tarafından mülakata çağrılacaktır. Pasaportunuzun en kötü ihtimalle son 10 sene içinde alınmış olması gereklidir. Ayrıca konsolosluk veya büyükelçiliğe randevusuz kabul yapılmamaktadır. Bu nedenle muhakkak randevunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Gerektiğinde konsolosluk ek belge veya evrak talep edebilir. Postayla müracaat yapmayınız, zira kabul edilmemektedir. Yeşil, kırmızı ve gri pasaportu olan Türk vatandaşları vizeden muaftır. Büyükelçilik veya konsolosluk başvurunuzu direk onaylayabilir, direk reddedebilir veya Hollanda’daki yetkili mercilere sorabilir, tüm haklara sahiptir. Tüm belge ve evrakların eksiksiz olduğuna çok dikkat ediniz, eksiklik olması durumundaverdiğiniz evraklar dikkate alınmaz, iki hafta içinde tamamlamamanız halinde de resmi olarak reddedilirsiniz.

Hareket etme tarihinizden 3 ay önceden daha erken vize başvurusunda bulunma hakkına sahip değilsiniz, boşuna zaman harcamayın. Orjinal belgelerle gitmek zorunludur, aksi takdirde başvurunuz dikkate alınmayacaktır. Ayrıca gerekli görülen durumlarda neden belirtmeksizin sizle görüşme talebinde bulunabilirler. O yüzden belgeleri tamamlasanız dahi çok emin