Site Rengi


USD Alış: 4.7044 USD Satış: 4.7233 EUR Alış: 5.4809 EUR Satış: 5.4809
ONLİNE RANDEVU
Vize almak istediğiniz ülkeler için randevu alma ZORUNLULUĞU VARDIR.
RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

TLSCONTACT

TLSCONTACT

Tlscontact is a contracted visa company of many countries. It is a private company that accepts consular consulates and visa applications and makes it easy to make an appointment that is mandatory for application. It will check your documents and deliver it to the consular office and deliver it to the institution you have given your proxy or directly to the applicant when your visa is approved.

If your application is longer than 90 days, you may want to proceed directly through consulates. You can visit uk.tlscontact.com site for Tlscontact and make transactions.

Tlscontact firması bir çok ülkenin anlaşmalı Vize firmasıdır. Anlaşmalı konsoloslukları ile vize başvurularını kabul eden ve başvuru için zorunlu olan randevu almanızı kolaylaştıran bir özel şirkettir. Evraklarınızı kontrol eder ve ilgili konsolosluk tarafına teslimatını yapar vizeniz onaylandığında vekalet vermiş olduğunuz kuruma veya direk başvuru sahibine teslim eder.

Eğer başvurularınız 90 günden daha uzun süreli ise direk konsolosluklar aracılığı ile işlem yapmanızı isteyebilirler. Tlscontact firması için uk.tlscontact.com sitesini ziyaret edebilir ve işlemlerini yaptırabilirsiniz.