Site Rengi


USD Alış: 4.7044 USD Satış: 4.7233 EUR Alış: 5.4809 EUR Satış: 5.4809
ONLİNE RANDEVU
Vize almak istediğiniz ülkeler için randevu alma ZORUNLULUĞU VARDIR.
RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

VFS GLOBAL ALTUNİZADE

Anasayfa » VFS GLOBAL » VFS GLOBAL ALTUNİZADE
NOT: PASAPORT BİLGİLERİNİZİN YANINIZDA OLMASI ZORUNLULUĞU VARDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA YOK İSE LÜTFEN 0850 304 09 08 TELEFON NUMARASINDAN KAYDINIZI BIRAKINIZ. NOTE: IF YOU MUST BE SIDE BY YOUR PASSPORT INFORMATION IF YOU HAVE NO PASSPORT INFORMATION, PLEASE PLEASE RECORD FROM 0850 304 09 08 TELEPHONE NUMBER.

VFS GLOBAL ALTUNİZADE

Vfs global Bir çok ülkenin 90 Gün ve daha az vize başvurularında Yetkili Kurumdur. Vize başvurunuzu ilk kez yapacak iseniz parmak izi uygulamasına girmek zorunluluğu vardır. Vize başvurusu yapmadan önce randevu almak zorunluluğu getirilmiştir. Başvuru yapacağınız ülke için detaylı bilgi almadan lütfen başvuruda bulunmayınız. Visa Service Turkey tarafından Gerekli evraklar ve randevu için  tıklayınız.  veya “0850 304 09 08″ telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz.  Randevu işlemlerinizi vfs global üzerinden devam ettirmek istiyor iseniz www.vfsglobal.com web sitesini ziyaret ediniz.   

Vfs Globalin Türkiye de bulunun İstanbul Altunizade, İstanbul Harbiye, İzmir, Ankara, Gaziantep, Edirne, Bursa, Trabzon ve Antalya olarak 9 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden İstanbul’ un yoğun nüfusununda etken rol oynaması ile en çok vize başvurusu işlemleri gerçekleştiren ijkinci şubesi İstanbul Altunizade şubesidir. İstanbul Altunizade şubesinde ki yapmış olacağınız vize başvuruların da randevu zorunluluğu vardır. Randevusu bulunmayan yolcuların içeri alınması kesinlikle yasaktır. Ancak ani gerçekleşen ölüm, kaza veya hastalık gibi durumlarda şube müdürünün yetkisi altında yolcunun da mazeretini kanıtlayan evraklarla birlikte randevusuz girişine izin verilir.(Uyarı: Mazeret durumların da yolcuların kesinlikle içeri alınabileceğine dair bilgi verilmemektedir.)  İşlem hacmi yüksek olan Altunizade şubesinde randevu tarihleri hızlı bir şekilde dolmaktadır. Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesinden randevu almak için bizimle irtibata geçiniz 0850 304 26 08. Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesinde gerçekleştirebileceğiniz ülkeler şu şekildedir; Hollanda, İtalya, Bulgaristan, Canada, Danimarka, Estonya, Letonya, Polonya, Litvanya, Lüksemburg, İsveç, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Avustralya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, İzlanda, Malta, Slovenya ve Slovakyadır. Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesinden Tarafımızca almış olacağınız randevulara randevu saatiniz den 15 dakika öncesinde başvuru merkezinde bulunmanız gerekmektedir.  Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesinden gerçekleştireceğiniz başvurularınız da evraklarınızın eksiksiz olaması gerekmektedir, eksik olan evraklar ile başvuruya geldiğiniz taktirde Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesi başvurunuzu kabul etmemekte ve yeniden randevu alma sürecinizi başlatmanız gerekmektedir. Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesinde vize başvurusu için evrak teslimatları saat 08:00 ile 14:30 a kadar yapılmaktadır ve pasaport teslim saatleri ise 13:00 ile 16:30 arasında gerçekleştirilmektedir.  Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesinde gerçekleştirmiş olacağınız her işlem ekstra işlem bedeli olarak karşınıza çıkmaktadır. ( Fotokopi, Fotoğraf vs. gibi)

Tarafımızdan Vfs Global’ in İstanbul Altunizade şubesinden almış olacağınız randevu ile birlikte tüm vize başvuru süreciniz tarafımızdan yürütülecektir, başvuru öncesinde evrak kontrolünüz yapılarak randevu gününüz de hızlı, güvenilir ve sağlıklı bir başvuru gerçekleştirmiş olacaksınız. Tarafımız ile iletişime geçmeniz ve randevu oluşturmanız için 0850 304 26 08 nolu hattımızı arayınız veya randevu formunu doldurarak erken vize randevusu için tarafımıza bilgilerinizi bırakınız.