Site Rengi


USD Alış: 4.7044 USD Satış: 4.7233 EUR Alış: 5.4809 EUR Satış: 5.4809
ONLİNE RANDEVU
Vize almak istediğiniz ülkeler için randevu alma ZORUNLULUĞU VARDIR.
RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

VFS GLOBAL DANİMARKA

Anasayfa » VFS GLOBAL » VFS GLOBAL DANİMARKA
NOT: PASAPORT BİLGİLERİNİZİN YANINIZDA OLMASI ZORUNLULUĞU VARDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA YOK İSE LÜTFEN 0850 304 09 08 TELEFON NUMARASINDAN KAYDINIZI BIRAKINIZ. NOTE: IF YOU MUST BE SIDE BY YOUR PASSPORT INFORMATION IF YOU HAVE NO PASSPORT INFORMATION, PLEASE PLEASE RECORD FROM 0850 304 09 08 TELEPHONE NUMBER.

Vfs global Bir çok ülkenin 90 Gün ve daha az vize başvurularında Yetkili Kurumdur. Vize başvurunuzu ilk kez yapacak iseniz parmak izi uygulamasına girmek zorunluluğu vardır. Vize başvurusu yapmadan önce randevu almak zorunluluğu getirilmiştir. Başvuru yapacağınız ülke için detaylı bilgi almadan lütfen başvuruda bulunmayınız. Visa Service Turkey tarafından Gerekli evraklar ve randevu için  tıklayınız.  veya “0850 304 09 08″ telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz.  Randevu işlemlerinizi vfs global üzerinden devam ettirmek istiyor iseniz www.vfsglobal.com web sitesini ziyaret ediniz.

Vfs Global Danimarka Vizesi

Danimarka ve diğer ülkeler için vize başvurusu yapacak olan kişiler, başvurularını gerçekleştirmeden ve vize ücretlerini ödemeden önce bazı bilgilere ulaşmasında kesin olarak fayda var. Bildiğiniz gibi, vize ücretleri ödenmesinden sonra, vizeniz onay almasa bile ücretler geri iade edilmemektedir. Bundan kaynaklı olarak, ilgili olan ülke konsolosluğuna bir randevu almanız ve bir mülakat tarzında görüşme yapmanız sizler için önemlidir.

Belgeleri eksiksiz tamamlamak önemli

Vize başvurusuna gitmeden önce, tüm belgeleri, net ve eksiksiz olarak hazırlamak oldukça önemli bir yere sahiptir. Örnek olarak, öğrencilik için vize başvurusu yapacaksanız, erasmus vize başvuruları için, ilgili üniversitenin, erasmus davetinin olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, yine Türkiye de öğrenci olan kişiler başvuru yaparken, öğrenci belgelerini de yanlarında bulundurması gerekmektedir.

Vize başvuruları, uzun ve kısa süreli olarak 2 sınıfta yapılabiliyor. Kısa süreli başvurularda genel olarak, turistik amaçlı olurken, yine denizcilik, şoför ve geçici görevler olarak da çeşitlere sahiptir. Uzun süreli eğitimler için ise, uzun süreli vize başvuruları arasından başvuru işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Vize başvuru merkezlerinden, bu konuda gerekli bilgiler alınabilir. Başvurunuz herhangi bir karara ulaşmadan önce, doğru ve net bilgiler dahilinde başvuru evraklarınızı teslim ederseniz, ret alma imkânı kısmen daha az olacaktır. Böylelikle de amacınıza ulaşmak bir hayli kolay olacaktır.

Vfs Global Danimarka Online randevu

                  Yukarıda yer alan bilgiler dahilinde, vfs global Danimarka vizesi için, online olarak web sayfası üzerinden randevu alabilmeniz mümkündür. Bunun yan ısıra yine çağrı merkezlerimizi de kullanarak, randevu alabilirsiniz. VFS global, standart hizmetlerin yanı sıra, ek servis hizmetlerini de kullanıcılarına sunmaktadır. VIP servisi de kullanarak, işlemlerinizi çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Vize türleri nelerdir?

Birkaç çeşit hakkında yukarıda bilgiler vermiş olsakta, bunların yanı sıra, vize türleri arasında şunlara göz atmak mümkündür.

 • Turistik
 • Aile veya Arkadaş ziyareti
 • Ticari
 • Denizciler
 • Tır şoförü
 • Transit ve Havalimanı transit vizesi

Başvuru belgeleri ve başvuru takip

Bahsedilen vfs global Danimarka vizesi hizmetleri arasında, VFS global, gerekli evrakları web sayfası arşivlerinde bulundurmaktadır. Gerekli olan tüm belgelere buradan ulaşarak, bu belgeleri eksiksiz olarak vize başvuru merkezlerine teslim ettikten sonra sizlere verilecek olan vize başvuru fişi dahilinde bilgiler ile, başvurunuzu online platformlar üzerinden takip ederek, sonuçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gerekli evraklar nelerdir?

Evrak listesinin tamamı, web sayfası üzerinde yer alsa da en genel olarak şu belgelere göz atmak mümkündür.

 • Pasaport
 • Vize başvuru formu
 • 2 adet fotoğraf
 • Yabancılar için ikamet belgesi
 • Öğrenciler için öğrenci belgesi
 • Çalışmayanlar için, seyahat süresince, masrafları karşılayacak olan kişinin evrakları
 • Memurlar için, çalıştıkları kurumdan yazı
 • İşverenler için, vergi levhası, bağlı olduğu odanın kayıt belgesi ve ticaret gazetesi kaydı
 • Emekliler ve çiftçiler için diğer gerekli evraklar bunlar arasında sayılıyor.