Site Rengi


USD Alış: 4.7044 USD Satış: 4.7233 EUR Alış: 5.4809 EUR Satış: 5.4809
ONLİNE RANDEVU
Vize almak istediğiniz ülkeler için randevu alma ZORUNLULUĞU VARDIR.
RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

VFS GLOBAL KANADA

Anasayfa » VFS GLOBAL » VFS GLOBAL KANADA
NOT: PASAPORT BİLGİLERİNİZİN YANINIZDA OLMASI ZORUNLULUĞU VARDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA YOK İSE LÜTFEN 0850 304 09 08 TELEFON NUMARASINDAN KAYDINIZI BIRAKINIZ. NOTE: IF YOU MUST BE SIDE BY YOUR PASSPORT INFORMATION IF YOU HAVE NO PASSPORT INFORMATION, PLEASE PLEASE RECORD FROM 0850 304 09 08 TELEPHONE NUMBER.

Vfs Global Kanada Vizesi

Vfs global Bir çok ülkenin 90 Gün ve daha az vize başvurularında Yetkili Kurumdur. Vize başvurunuzu ilk kez yapacak iseniz parmak izi uygulamasına girmek zorunluluğu vardır. Vize başvurusu yapmadan önce randevu almak zorunluluğu getirilmiştir. Başvuru yapacağınız ülke için detaylı bilgi almadan lütfen başvuruda bulunmayınız. Visa Service Turkey tarafından Gerekli evraklar ve randevu için  tıklayınız.  veya “0850 304 09 08″ telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz.  Randevu işlemlerinizi vfs global üzerinden devam ettirmek istiyor iseniz www.vfsglobal.com web sitesini ziyaret ediniz.

             Bir ülkeden, başka bir ülkeye ziyaret gerçekleştirebilmek için, elbette ki pasaport ve vize belgelerinin olması gerekmektedir. Her ne kadar bazı ülkelere sadece pasaport ile giriş mümkün olsa da vize işlemleri pek çok kişinin ihtiyaçları arasında.

Yurtdışı seyahatlerinizin planlarınızı yaptınız ve artık vize işlemlerinin başlatılmasını istiyorsanız, sonuçlandırma süreci göze alınarak, geç kalmamak için, şu bilgilere göz atabilirsiniz. Diğer yazılarımızda, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hollanda vizeleri hakkında bilgiler verdik. Yine bu yazımızda da vfs global Kanada vizesi için bilgiler sunabileceğimiz gibi, farklı başlıklar altında, Fransa, Polonya, Yunanistan, Danimarka gibi ülkelerin vize işlemleri hakkında da bilgiler sunacağız.

Kanada vizesi başvuru işlemleri

Başvuru işlemleri ve vize alma işlemleri, 3 basit adımda gerçekleştirilmektedir. Bunlar ise bazı detayları ile şu şekildedir.

 • Vize türünüzü seçiniz / başvurunuzun düzenlenmesi
  • Ziyaret edeceğiniz ülkeye, hangi amaçla giriş yapmak istiyorsunuz? Bu durumda, vize türleri arasından seçim yapmanız ve ona uygun olarak evrakları hazırlamanız gerekiyor. Bunlar arasında yer alanlar ise şöyledir.
  • Akraba ve yakın ziyareti
  • İş amaçlı seyahat
  • Sağlık
  • Uzun süreli konaklama
  • Kısa süreli konaklama
  • Uzun süreli çalışma vizesi
  • Kısa süreli çalışma / tır şoförü
  • Turistik olarak ziyaret

Genel olarak vize türleri arasında yer alanlar yukarıda ki gibidir. Bunlardan herhangi birisini, vize türleri arasından tercih ettikten sonra, gerekli olan evraklara ulaşabilirsiniz ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurumu nasıl yaparım?

Yukarıda yer alan vize türlerinin herhangi birisini tercih ettikten sonra, vfs global Kanada vizesi almak için, başvuru işlemlerini eksiksiz olarak tamamlamanız gerekiyor. Bu işlemler genel olarak, Ankara, Antalya, İzmir, Antalya ve İstanbul bölgesinde olduğu gibi, İstanbul’ da olan kişiler için, Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 Şişli / İstanbul adresi ziyaret edilerek, belgeler eksiksiz olarak teslim edilebilir. Belge teslimi esnasında, vize ücretleri hakkında bilgilendirmeleri de uygun olan departmandan alarak, ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vize ücretleri ödendikten ve başvuru tamamlama işlemleri yapıldıktan sonra, başvuru takip fişinizi de almayı unutmayınız. Bu fiş üzerinde yer alan bilgiler dahilinde, başvuru takip platformları kullanılarak, işlemlerin ne durumda olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgiler, bireysel başvuru işlemleri için geçerli olmaktadır. Elbette ki yine Kanada vizesi almak için, posta ile başvuru hakkında bilgilere de ulaşabilmeniz mümkün oluyor. Bu durumda da yine resmî web sayfası üzerinde yer alan, bireysel başvuru ekranının yan kısmında yer alan ‘’ posta ile başvuru ‘’ bilgilerine göz atarak, gerekli olan tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bu durumda işlemler ve adımlar biraz daha farklı olabilmektedir. Diğer ülkeler için başvuru işlemleri ve detaylarına ulaşabilmek üzere, farklı başlıklar altında hazırlanmış içeriklerimize göz atabilirsiniz.