Site Rengi


USD Alış: 4.7044 USD Satış: 4.7233 EUR Alış: 5.4809 EUR Satış: 5.4809
ONLİNE RANDEVU
Vize almak istediğiniz ülkeler için randevu alma ZORUNLULUĞU VARDIR.
RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

VFS GLOBAL YUNANİSTAN

Anasayfa » VFS GLOBAL » VFS GLOBAL YUNANİSTAN
NOT: PASAPORT BİLGİLERİNİZİN YANINIZDA OLMASI ZORUNLULUĞU VARDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA YOK İSE LÜTFEN 0850 304 09 08 TELEFON NUMARASINDAN KAYDINIZI BIRAKINIZ. NOTE: IF YOU MUST BE SIDE BY YOUR PASSPORT INFORMATION IF YOU HAVE NO PASSPORT INFORMATION, PLEASE PLEASE RECORD FROM 0850 304 09 08 TELEPHONE NUMBER.

VFS GLOBAL YUNANİSTAN 

Schengen üye ülkeleri arasında Yunanistan’ da yer alırken, schengen vizesi yine Yunanistan için geçerli olmaktadır. Yunanistan için vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi üzere, tüm gerekli desteği VFS global bünyesinde alabilirsiniz. Çağrı merkezlerini kullanarak ya da online olarak sisteme giriş yaparak, vize randevularınızı da yapabilirsiniz.

Online randevu hizmeti

VFS global üzerinden, online randevu hizmetlerinden faydalanabilmek üzere, üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için, ilk kayıt yapacaklar için ise, yeni kullanıcı butonu kullanarak, gerekli olan bilgiler dahilinde, kayıt işlemleri gerçekleştirilir. Sonrasında ise sisteme giriş yaparak, randevu işlemleri tamamlanır.

VFS GLOBAL YUNANİSTAN RANDEVU

Vize başvurunuzun herhangi bir karara bağlanmadan önce, vize başvuru merkezleri ve büyükelçiliklerden randevu almak, başvuru yapacak kişi için oldukça önemlidir. Bildiğiniz gibi her başvuru direkt olarak onay almamaktadır. Bundan kaynaklı olarak da gerekli evraklar hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşmak ve bu evrakları eksiksiz olarak tamamlamak, onay almasını daha kolay hale getirecektir. Bahsettiğimiz gibi vfs global Yunanistan vizesi için randevu almak ve herhangi bir karara bağlanmadan işlemler hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir.

Vize başvurusu nasıl yapılır?

Yunanistan için vize başvurusunda bulunmak isteyenlerin, eklerde bulunan gerekli evrakları hazırlaması gerekmektedir. Vize başvurusu formu eksiksiz, doğru, tarihli ve imzalı olması gerekirken, yine bu evrağın yanı sıra, çalışanlar, emekliler ya da işverenler, kendilerine ait olan belgeleri hazırlaması gerekmektedir. Örnek olarak iş verenler için, meslek odası kayıt belgesi, ticaret gazetesi kaydı ve vergi levhası önemli bir yere sahiptir. Öğrenciler için öğrenci belgesi ve erasmus vizesi almak isteyenlerinde, ilgili üniversitenin erasmus davetiyesinin olması gerekmektedir. Bu belgeler başta olmak üzere, kriterlere uygun pasaport ve 2 adet fotoğraf da en önemli belgeler arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak ise, vfs global Yunanistan vizesi için gerekli evraklar arşivinden tüm diğer bilgilere ulaşarak, hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

Vize ücretini yanınızda bulundurun

Vize başvuru merkezlerinize evraklarınızı teslim etmeye geldiğinizde, başvurunuzun tamamlanması için, gerekli olan vize harcının da kasaya ödenmesi gerekmektedir. Bu ödeme sonrasında başvurunuz işleme alınacak ve sizlere başvuru takibi için başvuru fişi verilecektir. Böylelikle vize tutarını nakit olarak yanınızda bulundurmanız gerekiyor.

Online başvuru takip platformu

                  Başvurunuzu yaptıktan sonra, herhangi bir yer ile görüşmeye gerek kalmadan, online takip platformlarını kullanarak, başvurularınızı takip edebilirseniz. Sizlere verilecek olan fişte yer alan referans numarası ve tarih, başvurunuzu takip etmek için yeterli olacaktır. Bu konuda da VFS global sizlere yardımcı olacaktır.

Vize onay almaz ise ne oluyor?

                  Yaptığınız başvurular, eğer ki evrakların eksik olmasından dolayı onay almaz ise, tekrar evrak düzenlemesi yapmanız gerekmektedir. Zaten vize başvuru onay almaz ise, sizlere mektup ile bilgilendirme yapılacaktır. Gerekli bilgileri ise ülkenin büyükelçiliği ile görüşmelerinizde öğrenebilirsiniz.